Česká pošta / Zásilkovna

Poštovné (zahrnující poštovné i balné) u ostatních objednávek se vám spočítá automaticky v košíku (podle celkové váhy a vzdálenosti). Snažíme se držet tyto náklady co nejníže.

Zásilky jsou předány České Poštou nebo Zásilkovně zpravidla do 2 pracovních dnů od připsání peněz na účtu. 

Balíčky jsou obvykle doručovány během 2 dnů od odeslání, vyjimečně může dodání trvat déle. V rámci České Republiky vám poskytneme podací číslo ke sledování zásilek. V případě, že by zásilka nepřišla, nás neváhejte kontaktovat (všechny zásilky jsou pojištěny). 

Poštovné zdarma

Všechny objednávky nad 1500kč/55 eur mají poštovné zdarma. Pokud se u Holocats rozhodnete nakoupit například čtyři hrnky jako dárek, přihodíte pár drobností nebo dva benefiční netopýry, rádi za vás zaplatíme poštovné. 

Vyzvednutí osobně - Praha

Nabízíme osobní vyzvednutí v Praze v obchodním centru Palladium Praha - Musiclandu (Přímo u vchodu z vestibulu metra Náměstí Republiky). Tato možnost předání je zpoplatněna 20 korunami.
Objednávku vám připravíme a předání s vámi dohodneme formou SMS/ telefonátem co nejdříve od přijetí platby. Platba musí být před osobním setkáním zaplacena převodem/ kartou nebo Paypalem. Děkujeme za pochopení.

Předání zboží do Musiclandu je zpravidla možné každé po, út a st (hned den po připsání platby na náš účet). Pak můžete vyzvednout dle otevírací doby: Po - Ne od 09:00 do 21:00